Perkom Bilgi İşlem

perkom

Yeni Üye
Admin
Katılım
30 Eki 2015
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Tesis Yönetim Hizmetleri
PERKOM Tesis Yönetimi, Türkiye genelinde temizlik, güvenlik, destek hizmetler, catering, bahçe bakım, ilaçlama gibi hizmetleri tek çatı altında yürüten hizmet firmalarından biridir ve alanında yeterli deneyim ve bilgi birikimine sahiptir.
Otel Hizmetleri Uzmanlık Alanları
Perkom ile Otel Konforu: Otellerde housekeeping, teknik ve temizlik konularında uzman kadromuzla da size kaliteli hizmet sunuyoruz. Ayrıca resepsiyonist, şoför ve benzeri personel temini konularında müşterilerimize destek veriyoruz. PERKOM'un uzman otel kadrosu, konuklarınızın rahatı için ayrıntılara dikkat etmekte ve titizlikle çalışmaktadır. Kat hizmeti, Genel alan hizmeti, Mutfak hizmeti, Teknik hizmetler, Çamaşırhane hizmetleri, Bulaşık yıkama hizmetleri, Personel temin hizmetleri


Termal Ölçüm
Para ve Enerji Kayıplarına Son! Termal Ölçümleme; İşletmeler için maliyetlerin azaltılması, cihazların verimliliğinin artırılması, Zaman kaybını önleme ve aşırı ısıdan oluşabilecek olası yangın tehlikelerine karşı işletme yetkilerinin erken önlem alabilmeleri gibi önemli faydalar sağlamaktadır. İşletmelerinizin elektrik panoları ve diğer yangın riski oluşturabilecek cihazlarının düzenli olarak termal görüntüleme ile takip edilmesi işletmelerinize zaman, para ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Termal ölçümleme ile çıplak gözle görülemeyecek en zor noktalarda en ayrıntılı çözüme gidiyoruz!
Hakkımızda
Perkom 28 Eylül 1984’ten beri aralıksız olarak Bilgi İşlem Sektöründe malzeme tedarik ve hizmet alanları başta olmak üzere Elektrik ve Mekanik otomasyon, yazılım donanım ve teknik destek hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.


Perkom’un operasyonlarındaki hedefi, ”doğru hizmet,doğru zaman,doğru yer” felsefesiyle müşterilere fayda katmaktadır. Bu amaçla Perkom, organizasyonunu müşteriye odaklı olarak yapılandırmıştır.


2009 Yılından bu yana şirket profili genişletilerek elektrik ve mekanik grubu oluşturulmuştur. Elektrik ve Mekanik proje çalışmalarında firmamız başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Perkom Oteller, Hastaneler, AVM’ ler, Restoranlar ve Sanayide çözümler üretmekte bakım hizmetleri sunmaktadır. Uzman kadromuz bakım hizmetleri ile sistemlerinizin verimliliklerine katkı sağlamaktadır.


Tesis yönetim hizmetleri ile işletmelere çözümler sunmaktadır.


PRENSİPLERİMİZ


Hasarınız belirlenir


Zaman / maliyet içeren teklif onaya sunulur.


Hasar / arıza giderilir.


Sorunsuz çalıştı onayından sonra fatura kesilir.


Giderilemeyen hasar veya başarıyla gerçekleşmeyen onarım için ücret talep edilmez.


Talep edilmesi halinde süreç ile ilgili raporlama yapılır.


Cari kartı olmayan müşterilere ait onarım işlerinde onarıma başlamadan önce iş avansı alınır.


PERKOM BİLGİ İŞLEM TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT
GIDA TARIM HAYVANCILIK YATIRIM SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.
Mandıra Cad. Konak İş merkezi No:4 K:2 D:30 Hasanpaşa Kadıköy İstanbul Pk: 34722
Tel: (0216) 3277221/22 Fax: (0216) 3277225
Mail: perkom@perkom.com.tr
 
Üst