Kate Upton, Game of War'ın Reklam Gelirlerini İkiye Katladı

serrrcan

Yeni Üye
Admin
Katılım
9 Nis 2015
Mesajlar
400
Tepkime puanı
0
Puanları
16
kate-upton-game-of-war-in-reklam-gelirlerini-ikiye-katladi-705x290.png


Her sektörün en önemli gelir kapısı olan reklamlar, mobil oyun platformu için de aynı geçerlilikte bulunuyor. Uygulanacak iyi bir reklam stratejisi, reklam gelirlerinin 2-3 kat artmasını sağlayabiliyor. Tıpkı Game of War’da olduğu gibi.

iCloud’un hacklenmesiyle ortaya çıkan erotik görüntülerden nasibini Kate Upton da almıştı. Günlerce gündemi meşgul eden olayın ardından fotoğrafları deşifre olan oyuncular ve ünlü isimler, hayatlarına kaldığı yerden devam ettiler. Örneğin Açlık Oyunları filmiyle ünlenen Jennifer Lawrence, filmin devam niteliğindeki son bölümünde rolünü tekrar aldı. Kate Upton da Game of War mobil oyununun reklamlarında boy gösterdi. Tabii reklamda Kate Upton’ın bulunması, oyun yapımcısının gelirlerini de büyük oranda arttırdı.

Oyunun yapımcı şirketinden yapılan açıklamalara göre Game of War’ın Kate Upton’lı reklam filmlerinden sonra şirketin gelirinin 1 milyon dolar artış gösterdiği belirtildi. TV platformunda 9 binden fazla kez gösterilen reklam videolarının YouTube’daki izlenme sayısı ise 15 milyonu geçmiş.

Oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. Game of War oyununda ilerlemenizi sağlayacak uygulama içi satın alma seçenekleri de dolayısıyla oyunun en büyük gelir kaynağı. Machine Zone’un açıklamalarına göre Kate Upton’ın reklam filmlerinde rol almasının ardından oyun içi satışlarda %100’lük bir artış sağlanmış.

‘Ne reklammış arkadaş, nasılmış ki bu reklamlar?’ diyorsanız aşağıda Kate Upton’ın rol aldığı Game of War reklam filmlerini izleyebilirsiniz.

Kaynak: webtekno
 
Üst