2015 İlkbahar-Yaz Gözlük Trendi

warpower

Yeni Üye
Admin
Katılım
10 Nis 2015
Mesajlar
78
Tepkime puanı
0
Puanları
6
2015-gozluk-modelleri-300x216_55296b965230d.jpg


2015 İlkbahar-Yaz Gözlük Trendi
Bahar aylarının yaklaşmaya başladığı ve güneşin sıcak yüzünü ufaktan ufağa göstermeye başladığı şu günlerde 2015 ilkbahar yaz gözlük trendi ne durumda şöyle bir bakalım dedik. Bu sezonun gözlük modellerine baktığımızda bizleri neşeli, enerjik ve şıklık rüzgarlarına kapılacağımız bir yazın beklediğinin sinyallerini alıyoruz. Modayı yakından takip eden bayanlar işte sizler için bu yazın favori güneş gözlüğü modelleri…

Bu sezonun güneş gözlüğü modasında da tıpkı giyimde olduğu gibi, geçmişten günümüze uzanan nostaljik ve modern çizgileri bir arada görmek mümkün.

Gözlük çerçevelerinde kadına gizemli bir hava veren büyük kare ve oval çerçevelerle, kelebek ve kedi gözü çerçevelerin yoğunlukta olduğunu görüyoruz. Sportif bayanlar için de son derece şık yüzü kavrayan sportif güneş gözlükleri, beyaz ve değişik renklerdeki çerçeveleriyle oldukça havalı ve etkileyici görünüyor.

Gözlük camları siyah yerine daha canlı renklerle karşımıza çıkıyor. Mavi, kırmızı, kahverengi ve sarımsı renk tonlarındaki gözlük camları şık tasarımlı çerçeveleri ile tam bir uyum içinde. Modanın her alanında hayatımıza girmiş olan ombre esintisi gözlük camlarında da kendini gösteriyor. Koyudan açığa doğru renk geçişi olan bu ombre camlar birer tasarım harikası olarak karşımıza çıkıyor.2015 gözlük modelleri arasında basit ve şık tasarımların yanı sıra göreni dönüp baktıracak kadar havalı ve gösterişli modeller de bulunuyor.

Gözlüklerin kendisinden çok çerçevelerinin dikkat çekeceği değişik modeller, güneş gözlüğü almak isteyenleri karar vermeleri konusunda bir hayli zorlayacak. Bu sezon son yıllarda güneş gözlüğü trendleri arasında ilk sıralarda yer alan gözleri saklamayan saydam camlar yine favoriler arasındaki yerini almış durumda.

Güneş gözlüklerinin çok küçük veya çok büyük boyutlar yerine normal bir boyutta olduğunu görüyoruz. Çerçevelerde en çok kullanılan renkler ise beyaz, gri ve pastel tonları.

2015 ilkbahar yaz gözlük modelleri son derece zarif, şık ve gösterişli halleriyle modayı yakından takip eden bayanların beğenisine sunuldu. Güneş gözlüğü alırken modaya uyması kadar sizin yüz şeklinize ve giyim tarzınıza da uygun olmasına dikkat ederseniz, bu yaz güneş gözlüklerinizle de tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
 
Üst